İmmergas Kombi Servisi

Hemen Arayın

444 6 354

Gsm Hemen Ara

0532 744 6354

ORJİNAL YEDEK PARÇA

İŞİNİN UZMANI EKİP

100% GARANTİLİ SERVİS

UYGUN ÖDEME SEÇENEKLERİ

Yukarıda görünen belge devletimizin firmamız personellerine vermiş olduğu doğalgaz ısıtma ve gaz yakıcı cihazlara müdahale edebilme yetkisine sahip ve bu cihazlar hakkında bilgi ve eğitim almış personellere verilen resmi evraktır.

Bu evraka sahip olmayan hiçbir birey yanıcı ve yakıcı cihazlara hiçbir şekilde müdahale edemez. Bizi veya herhangi bir firmayı cihazınızdaki problemi gidermesi için servis hizmeti talebi oluşturursanız evinize gelecek personelden bu evrağı veya UGETAM Kimlik kartını size beyan etmesini isteyiniz. Yanıcı cihazlar hakkında devlette kaydı olmayan hiç kimseyi evinize sokmayınız.

MADDİ VE MANEVİ MAĞDURİYET YAŞAMAMANIZ İÇİN 20.YILDIR SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ

Kombi teknik servisi olarak sizlere garantili ve hızlı çözümler sunmak için, çeşitli kombi markaları arasında görülebilecek arızaları etkili şekilde çözen uzman kadromuz hizmetinizdedir. Kombi bakımından arıza durumuna kadar her sorun ve ihtiyacınıza cevap veriyoruz. Nitelikli bir kombi servisinden hizmet almak, arızalanma sıklığını azaltır ve sizlerin memnuniyetini artırır. Kombi arızalarının bir kısmı bireysel olarak halledilebilir düzeydedir. Fakat her kombinin çalışma prensibi farklıdır. Bu noktada güvenliğiniz açısından sizlere düzgün hizmet sağlamak bizim görevimiz. Sizin memnuniyetiniz ve sağlığınız bizim için başta gelir. İmmergas kombi markası ile sizlere doğalgaz tasarrufu sağlıyor, güvenilir olmasıyla beraber verimli çalışması için bakım hizmetini de veriyoruz.

Kombi servisi kapsamında petek temizleme, parça değişimi, bakımı, tamiri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Öncelikle sağlığınız için, gaz kaçağı durumlarına karşı gaz alarm cihazı takma işleminden de faydalanabilirsiniz. Eğer ısınma giderlerinizin çok olduğunu düşünüyorsanız tesisat yıkama yaptırarak yüksek faturalarınızdan kurtulabilirsiniz. İmmergas kombinizin uzun ömürlü olması ve sağlıklı çalışması için yılda bir kez bakımını yaptırmanızı öneriyoruz.

Böylece oluşabilecek arızaları önceden tespit edip daha büyük arızalara sebebiyet vermeden gideriyoruz. İmmergas kombilerinizde oluşabilecek tüm arızaları çözmek için profesyonel bir ekip ile hızlı çözümler sunuyoruz. 7/24 hizmet veren kombi servisimizden Türkiye'nin hangi şehir ve semtinde olursanız olun online olarak arıza talep ederek veya telefon yoluyla yararlanabilirsiniz. İmmergas kombi teknik servis olarak bizi seçerek kaliteli hizmet ile tanışacağınızı garanti ediyoruz.

İmmergas Kombi Servisi Hizmeti İçin Hemen Arayın

+90 444 6 354

Numaradan iletişime geçebilir teknik bilgi alabilirsiniz.


Tıkla Ara 444 6 354

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA TEKNİK SERVİS AYAĞINIZA GELSİN

+90 444 6 354