Baxi Kombi Servisi

Hemen Arayın

444 6 354

Gsm Hemen Ara

0532 744 6354

ORJİNAL YEDEK PARÇA

İŞİNİN UZMANI EKİP

100% GARANTİLİ SERVİS

UYGUN ÖDEME SEÇENEKLERİ

Yukarıda görünen belge devletimizin firmamız personellerine vermiş olduğu doğalgaz ısıtma ve gaz yakıcı cihazlara müdahale edebilme yetkisine sahip ve bu cihazlar hakkında bilgi ve eğitim almış personellere verilen resmi evraktır.

Bu evraka sahip olmayan hiçbir birey yanıcı ve yakıcı cihazlara hiçbir şekilde müdahale edemez. Bizi veya herhangi bir firmayı cihazınızdaki problemi gidermesi için servis hizmeti talebi oluşturursanız evinize gelecek personelden bu evrağı veya UGETAM Kimlik kartını size beyan etmesini isteyiniz. Yanıcı cihazlar hakkında devlette kaydı olmayan hiç kimseyi evinize sokmayınız.

MADDİ VE MANEVİ MAĞDURİYET YAŞAMAMANIZ İÇİN 20.YILDIR SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ

Kombi markaları içerisinde Baxi grubu Türkiye'nin önde gelen üretici firmaları arasındadır. Baxi kombi servisimiz sürekli kendini geliştirerek zirveyi hedefleyen ve size her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan uzman bir kadroya sahiptir.

Kat kalorileri, sıcak su tankı, kombi üretiminde en gelişmiş teknolojiler kullanan ve kendi uzman kadrosunu oluşturan Baxi kuruluşu ülkemizde 200'den fazla Teknik Servisi hizmet sunmaktadır. 7 gün 24 saat teknik yardım alabilmeniz için Baxi kombi servisi  telefonlardan istediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz. Elektrik ve su faturası dostu olan Baxi kombi çağın gerekliliklerine göre sürekli geliştirmeye devam etmektedir.

Makine mühendisleri ve teknikerlerinden oluşan uzman kadromuza gönül rahatlığıyla ürününüzü teslim edebilirsiniz. Tüm teknik ürünlerde olduğu gibi kombiler de aralıklarla bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu bakımları zamanında yaptırmazsanız kombiniz çalışmaz hale gelebilir ve zamanında çok ucuza yaptıracağınız bakımı yaptırmamanızın bedelini çok daha pahalıya ödeyebilirsiniz. Yıllardır kombi servisi alanında hizmet veren firmamızın uzman ekibi evinizin güvenliği ve sıcaklığı için size en iyi hizmeti sunmaya aday. Siz de evinizin güvenliğini ve sıcaklığını uzman ellerden oluşan teknik servis ekibimize emanet ederek gönül rahatlığına kavuşabilirsiniz.

Baxi Kombi Servisi Hizmeti İçin Hemen Arayın

+90 444 6 354

Numaradan iletişime geçebilir teknik bilgi alabilirsiniz.


Tıkla Ara 444 6 354

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA TEKNİK SERVİS AYAĞINIZA GELSİN

+90 444 6 354