Kombi Servisi Firmamız

Hemen Arayın

444 6 354

Gsm Hemen Ara

0532 744 6354

ORJİNAL YEDEK PARÇA

İŞİNİN UZMANI EKİP

100% GARANTİLİ SERVİS

UYGUN ÖDEME SEÇENEKLERİ

Son yıllarda ülkemizde dogal gaz kullanımı ve ihtiyacı artmıştır. Yılda yaklaşık 55milyar metreküp tüketime sunulan doğalgaz ile birlikte kombi ihtiyacı ve önemi de artmıştır. Kombiler, ev ve mekânların doğalgaz kullanarak ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılayan cihazlardır. Dogal gaz ile direk etkileşimde olan bu cihazlar oldukca önemli olup dikkatli olunmalıdır. Kombilerin uzun ömürlü ve sağlıklı çalısması icin bilgili kullanılmalı ve düzenli bir şekilde bakımı, tamiri yapılmalıdır. Kombi bakımı yılda en az bir defaya mahsus kış öncesi veya yazın başlarında kombilerin, kombi servis firması tarafından uzman ve teknik ekiplerce kombilerinizin 6 aylık periyodik bakımlarını yaptırmalısınız.

Bilindigi üzere dogal gaz ile ısınma da kombinin tamiri ve bakımı oldukça önemli olup tecrübeli, uzman elemanlara ve bu işlemleri yapabilecek ekipmanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Biz Kombi Servisi olarak yıllardır bu sektörde bulunmakta, güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmetlerimizi sunmaktayız.

Kombi Servisi siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek icin 7/24 çalışan çağrı merkezi, tecrübeli elemanları ve huzur veren güler yüzlü hizmet anlayışıyla sizlere bir telefon kadar yakın.

Kombi Servisi kombi bakımı, kombi arıza ve petek bakımında hizmet vermekte olup İstanbul Avrupa yakasında ki bütün semtler icin teknik destek isteyebilir bu işlemlerın tamamında sizlere sadece bir telefon kadar yakınsınız. Her markadan Kombi arıza ve tamiri için bizi arayabilir, tamir ettiğimiz tüm cihazlar firmamız Kombi Servis tarafından 1 yıl garanti altındadır. Firmamız ile iletişime geçmenizin ardından en kısa sürede servis ekibimiz size ulaşacaktır.

Kombi Servisi Firmamız Hizmeti İçin Hemen Arayın

+90 444 6 354

Numaradan Rezervasyon Yapabilir veya ofisimizden kiralama yapabilir veya ofisimize gelerek yerinden kiralama yapabilirsiniz.


Tıkla Ara 444 6 354

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA TEKNİK SERVİS AYAĞINIZA GELSİN

+90 444 6 354