Kombi Servisi Firmaları

Hemen Arayın

444 6 354

Gsm Hemen Ara

0532 744 6354

ORJİNAL YEDEK PARÇA

İŞİNİN UZMANI EKİP

100% GARANTİLİ SERVİS

UYGUN ÖDEME SEÇENEKLERİ

Kombi arızaları, özellikle soğuk kış günlerinde gerçekleştiğinde bir kâbusa dönüşebiliyor. Kombiler kolay kolay arızalanan cihazlar değil fakat bakımları ve temizliği düzenli yapılmayan kombilerin ne zaman arıza vereceklerini kestirebilmek mümkün değil. Kombi Servisi olarak uzman bir kadro ve profesyonel bir anlayışla kombinizin yıl içinde arızalanmasını engelleyecek yıllık rutin bakım hizmetini, müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımla ve hizmet kalitesinden ödün vermeden sağlıyoruz.

Yıllık rutin bakımlarınız için, internet sitemizde bulunan telefonlardan ve online destek talebi oluşturma formundan bakım randevusu alabilirsiniz. Yıllık bakımlar haricinde kombinizde oluşabilecek arızalarda, 7/24 hizmetinizdeyiz. Kombiniz arıza verdiği anda, kombilere uzman teknik servis dışında yapılan müdahalelerin çok ciddi sorunlar yaratabileceği göz önünde bulundurularak, vakit kaybetmeksizin uzman bir teknik servis desteği alınmalıdır. Arıza destek taleplerinizde, Kombi Servisi Firmaları olarak adresinize yönlendireceğimiz ekipler, kombi bakım ve onarımında geniş tecrübe sahibi teknisyenlerden oluşmaktadır.

Teknik servisimizin uzmanlık alanındaki kombi markaları; Baymak, İmmergas, Baykan, Viessman, Vailant, Baxi, Airfel, Demir Döküm, Protherm, Ferroli ve Alarko kombilerin piyasadaki tüm modelleridir. Kombi Servisi olarak bu markalar için yalnızca bakım ve onarım hizmeti değil aynı zamanda yedek parça desteği de sağlamaktayız. Ayrıca, kombi montaj ve ilk çalıştırma desteğimizde mevcuttur. Yerinde onarımı yapılamayan arızalarınızda kombileriniz son teknoloji ekipmanlarla çalıştığımız atölyemize alınmakta ve kombiniz en kısa sürede teslim edilmektedir.

Kombi Servisi Firmaları Hizmeti İçin Hemen Arayın

+90 444 6 354

Numaradan Rezervasyon Yapabilir veya ofisimizden kiralama yapabilir veya ofisimize gelerek yerinden kiralama yapabilirsiniz.


Tıkla Ara 444 6 354

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA TEKNİK SERVİS AYAĞINIZA GELSİN

+90 444 6 354