Kombi Servis Firması

Hemen Arayın

444 6 354

Gsm Hemen Ara

0532 744 6354

ORJİNAL YEDEK PARÇA

İŞİNİN UZMANI EKİP

100% GARANTİLİ SERVİS

UYGUN ÖDEME SEÇENEKLERİ

Mükemmele ulaşmayı hedeflemiş ve bu yolda kaliteli hizmet anlayışını geliştiren firmamız şehrinizin hemen her bölgesinde hizmet vermektedir. Alanında eğitimli ve uzman teknisyenlerden oluşan bir kadro ile çalışan kombi servisi kombinizin bakımını güvenli, garantili ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirir.

Kombi servisi firması her marka kombinizin yaz kış demeden tamirini gerçekleştirir. Yaşam için gerekli ve dikkatli kullanılmaz ise büyük tehlikeler yaratabilecek cihazların başında gelen kombilerin periyodik bakımları çok önemli ve gereklidir. Soğuk kış günlerinde sorunlar yaşamamak ve kombinizin ömrünü uzatmak için periyodik kombi bakımı yaptırmalısınız. Şehrinizin her bölgesinde hizmet ağına sahip olan firmamız son teknoloji ile çalışmaktadır. Çalışanların eğitimi, gelişimi konusuna özen gösterilmektedir.

Firmamız gelen çağrılara 7 gün 24 saat hızlı bir şekilde cevap vererek siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede çözümlemeyi amaç edinmiştir. Ulaşım ağımızın genişliği, teknolojimizin yenilikçi oluşu ve çalışan teknisyenlerimizin sürekli eğitimi ile kalite politikamızdan asla ödün vermeyiz. Kombi servisi olarak kombinizin periyodik bakımını güler yüzlü ve eğitimli personellerimiz gerçekleştirir. Kombinizde oluşan her türlü sorun için telefon ve internet üzerinden kaydınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca kombi kurulumu, taşınması gibi hizmetler de veren firmamızın tercih edilme sebeplerinden biri de uygun ödeme koşullarıdır. Evinizde ve iş yerinizde soğuk kış günlerini mutlu, sıcak ve güvenli bir şekilde geçirmeniz için biz varız.

Kombi Servis Firması Hizmeti İçin Hemen Arayın

+90 444 6 354

Numaradan Rezervasyon Yapabilir veya ofisimizden kiralama yapabilir veya ofisimize gelerek yerinden kiralama yapabilirsiniz.


Tıkla Ara 444 6 354

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA TEKNİK SERVİS AYAĞINIZA GELSİN

+90 444 6 354